درباره پلی استایرن

کارخانه پارس فریم فعال در زمینه تولید قرنیز ، ابزارآلات تکمیلی و دیوار پوش از جنس پلی استایرن توانسته با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص ، زمینه کیفیت برتر و تعالی را در جهت خود اتکائی ملی به وسیله تولیــد داخلی در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان فراهم سازد. این کارخانه دستیابی به رضایتمندی مشتریان، تلاش در راستای ارتقاء میزان وفاداری آنها و کسب سهم بیشتر بازار را در راس کلیه فعالیت ها و تلاش های خود قرار داده است.

دیوارپوش

جنس پلی استایرن

دیوار پوش های تولیدی پارس فریم بدلیل رعایت اصول ساخت و تولید در کلید های محل اتصال دو دیوارپوش ضمن ایجاد سهولت در نصب و سرعت اجرا باعث حفظ خاصیت آب بندی (Seal) سطح شده و با وجود ترکیب منحصر به فرد پلی استایرن و وجود هوا بین لایه های آن باعث کاهش انتقال حرارت و درصد بالایی از انرژی صوتی می شود. طول استاندارد هر شاخه از دیوارپوش های پلی استایرن پارس فریم 280 سانتی متر می باشد و همچنین میتواند در ابعاد طولی دلخواه و مورد نیاز مشتریان تولید و ارائه شود.

دیوارپوش های پلی استایرن پارس فریم در ابعاد طول 2.80متر به صورت استاندارد تولید میگردد و ابعادطول  2 تا 6 متر به صورت متغیر در صورت نیاز مشتریان قابل سفارش گذاری می باشد.

قرنیز پلی استایرن

طرح پارکتی / طرح آرا / طرح رویال / طرح آذین / طرح آیسیس

یکی از انواع قرنیز توپراز جنس پلی استایرن است که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. به همین دلیل طرفداران خرید قرنیز را به سمت خود می‌کشاند و آن‌ها را مجاب به خرید می‌کند.

مهمترین مشخصات قرنیز پلی استایرن:

 1. ۱۰۰ درصد قابل شستشو با مواد شوینده 
 2. ۱۰۰ درصد ضد آب
 3. مقاوم در برابر آب گرم تا دمای صد درجه
 4. دارای انعطاف پذیری فوق العاده زیاد که نصب این نوع قرنیز را در هرگونه انحنایی ممکن می‌کند.
 5. آنتی باکتریال
 6. سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت
 7. مقاوم در برابر هرگونه رطوبت و قارچ
 8. وزن سبک و راحتی حمل
 9. مقاومت فوق العاده بالا
 10. مقاومت فشاری فوق العاده بالا
 11. نصب آسان و سریع بدون تخریب
 12. قابلیت نصب بر روی قرنیزهای سنگی

ابزار آلات پلی استایرن

نبشی/کرنر/تسمه/تمام کننده/میانه

ابزارها و پروفیل های تکمیلی پارس فریم شامل نبشی، گوشه، تسمه(روکوب)، میانه و تمام کننده که مجموعه ای کامل از پروفیل های مورد استفاده در صنعت امروزی دکوراسیون داخلی ساختمان است، می باشد.

انواع ابزار آلات پارس فریم:

نبشی(2*1 ، 3 ، 4 ، 5 سانت)

کرنر( 2cm ، 3cm ، 4cm)

تسمه( 3cm ، 5cm)

تمام کننده( 3cm ، 4cm)

میانه